Kullanım ŞartlarıNasıl kullanılır?

Öncelikle siteye KAYIT OL yazısına basarak sisteme kayıt oluyoruz.

KAYIT OL

Burda belirtilen alanları eksiksiz doldurunuz. 

Daha sonra eposta adresininizin gelen kutusunu/spam kontrol ediniz. Tarafımız tarafından gönderilen aktivasyon mailini açıp hesabınızı aktive edin.

Hesabınıza girdikten sonra aşağıda resmi bulunan  WEBSİTELERİ sekmesine giriş yapıp websitenizi http/https ile birlikte ekliyorsunuz.


Websitenizi eklerken dikkat etmeniz doldurmanız gereken bazı alanları kendiniz belirlemelisiniz.


Yeni kayıt olduğunuz için trafik puanınız olmayacaktır. Websitenizin trafik alabilmesi için trafik puanı biriktirmelisiniz.

Ücretsiz bir şekilde trafik puanı biriktirmek oldukça kolay ve hızlıdır. BURDA bulunan yazılımı indir sekmesinden işletim sisteminize uygun yazılımı indirin ve .yeni oturum ekle sekmesine basın. Sistem otomatik olarak #hesapkodu verecektir.


Yazılımı indirip açtığınız zaman karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelcektir.

Oturumu başlat sekmesine bastığınız zaman otomatik olarak #hesapkodu girilecek ve programda hesabınız açılacaktır.


Açılan program aşağıdaki şekilde olacaktır.Start butonuna bastığınız zaman sizin ve diğer kişilerin websiteleri çıkacaktır. Sizde her 30 saniyede bir 0.5 puan kazanarak sitenizin yayınlanmasını sağlayacaksınız.

Tamamen havuz sistemi olduğu için hiçbir zararı yoktur sitenize girenler gerçek kullanıcılar olduğu için reklam gelirleriniz artacak ve google/alexa sıralamanız yükselecektir.